Academy night
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


You and you with us? Come on, just click on regsiter, and you know that's not hard
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Inchisoarea gandurilor mele

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorMesaj
Frau

Frau


Numarul mesajelor : 195
Data de inscriere : 04/07/2009

Inchisoarea gandurilor mele - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Inchisoarea gandurilor mele   Inchisoarea gandurilor mele - Pagina 7 I_icon_minitimeLun Iul 06, 2009 8:39 pm

-O sa mai simti mai incolo... spun eu mangaindu-i sanii si lingand-o pe gat.
Sus In jos
Hades

Hades


Numarul mesajelor : 193
Data de inscriere : 04/07/2009

Inchisoarea gandurilor mele - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Inchisoarea gandurilor mele   Inchisoarea gandurilor mele - Pagina 7 I_icon_minitimeLun Iul 06, 2009 8:45 pm

-Ah...Frau.Te iubesc!
Spun eu cu o voce sincera
Sus In jos
Frau

Frau


Numarul mesajelor : 195
Data de inscriere : 04/07/2009

Inchisoarea gandurilor mele - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Inchisoarea gandurilor mele   Inchisoarea gandurilor mele - Pagina 7 I_icon_minitimeLun Iul 06, 2009 8:46 pm

-Sie ute iubesc mult , spun eu la fel de sincer .
Sus In jos
Hades

Hades


Numarul mesajelor : 193
Data de inscriere : 04/07/2009

Inchisoarea gandurilor mele - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Inchisoarea gandurilor mele   Inchisoarea gandurilor mele - Pagina 7 I_icon_minitimeLun Iul 06, 2009 8:48 pm

M-am intors cu fata la el imbratisandu-l strans
Sus In jos
Frau

Frau


Numarul mesajelor : 195
Data de inscriere : 04/07/2009

Inchisoarea gandurilor mele - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Inchisoarea gandurilor mele   Inchisoarea gandurilor mele - Pagina 7 I_icon_minitimeLun Iul 06, 2009 8:49 pm

Am imbratisat-o si eu zambind nefacandu-i nimic.
Sus In jos
Hades

Hades


Numarul mesajelor : 193
Data de inscriere : 04/07/2009

Inchisoarea gandurilor mele - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Inchisoarea gandurilor mele   Inchisoarea gandurilor mele - Pagina 7 I_icon_minitimeLun Iul 06, 2009 8:50 pm

M-am intors din nou cu spatele al el stand intre picioarele lui privind in fata zambitoare
Sus In jos
Frau

Frau


Numarul mesajelor : 195
Data de inscriere : 04/07/2009

Inchisoarea gandurilor mele - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Inchisoarea gandurilor mele   Inchisoarea gandurilor mele - Pagina 7 I_icon_minitimeLun Iul 06, 2009 8:52 pm

Am luat samponul si i-am pus putin in par si am inceput sa o frec usor printre firele albe ...
Sus In jos
Hades

Hades


Numarul mesajelor : 193
Data de inscriere : 04/07/2009

Inchisoarea gandurilor mele - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Inchisoarea gandurilor mele   Inchisoarea gandurilor mele - Pagina 7 I_icon_minitimeLun Iul 06, 2009 8:53 pm

-Aiiii...
Spun eu simtit cat de rece era samponul
Sus In jos
Frau

Frau


Numarul mesajelor : 195
Data de inscriere : 04/07/2009

Inchisoarea gandurilor mele - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Inchisoarea gandurilor mele   Inchisoarea gandurilor mele - Pagina 7 I_icon_minitimeLun Iul 06, 2009 8:54 pm

Am pus usor putina apa si am masato usor pe la urechi ,apoi la ceafa ,apoi in crestetul capului ...
Sus In jos
Hades

Hades


Numarul mesajelor : 193
Data de inscriere : 04/07/2009

Inchisoarea gandurilor mele - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Inchisoarea gandurilor mele   Inchisoarea gandurilor mele - Pagina 7 I_icon_minitimeLun Iul 06, 2009 8:55 pm

-Ce bine e..in Iad nu aveai parte de asa ceva...
Sus In jos
Frau

Frau


Numarul mesajelor : 195
Data de inscriere : 04/07/2009

Inchisoarea gandurilor mele - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Inchisoarea gandurilor mele   Inchisoarea gandurilor mele - Pagina 7 I_icon_minitimeLun Iul 06, 2009 8:58 pm

-Eh... am dat cu dusul usor clatind-o si apoi am tras-o mai inspre mine mangaindui mandria incat a mea se incorda si crestea la atingerea ei.
Sus In jos
Hades

Hades


Numarul mesajelor : 193
Data de inscriere : 04/07/2009

Inchisoarea gandurilor mele - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Inchisoarea gandurilor mele   Inchisoarea gandurilor mele - Pagina 7 I_icon_minitimeMier Iul 08, 2009 8:28 pm

-Ah...Frau..
Eram rosie in obraji.I-am cuprins buzele intr-un sarut pasional
Sus In jos
Frau

Frau


Numarul mesajelor : 195
Data de inscriere : 04/07/2009

Inchisoarea gandurilor mele - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Inchisoarea gandurilor mele   Inchisoarea gandurilor mele - Pagina 7 I_icon_minitimeMier Iul 08, 2009 10:12 pm

I-am raspuns sarutului intorcand-o si apoi muscand usor varful sanilor ei in timp ce mandria mea i-o mangaia pe a ei la fiecare frecare a trupurilor noastre.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Inchisoarea gandurilor mele - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Inchisoarea gandurilor mele   Inchisoarea gandurilor mele - Pagina 7 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Inchisoarea gandurilor mele
Sus 
Pagina 7 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Academy night :: Caminul :: Camerele :: Camerele fetelor-
Mergi direct la: